2016 m. rudens sezono apatinio trikotažo tendencijos

Patalpino Kim 2016.09.20 1 Komentarai

Rudeniui palengva dabinant žemę spalvomis, ir mums, moterims, parūpsta naujos spalvos bei formos mūsų garderobuose. Smalsu, kas gi naujo 2016 metų rudens apatinio trikotažo pasaulyje?

 

Anot visame pasaulyje žinomo apatinio trikotažo prekės ženklo Dessous, šio rudens kredo yra "Seksualu, bet patogu". Vyrauja daugybė perregimų nėrinių, juostelėmis puošto apatinio trikotažo, atvirų modelių. Siekiama, jog apatinis trikotažas kuo mažiau būtų matomas iš po drabužių – besiūlės kelnaitės ir liemenėlės užkariauja pasaulį. Ir, žinoma, spalvų įvairovė – šį rudenį vyrauja alyvuogių žalumo, chaki, burgundiško vyno, ryški fuksijų bei sendintos rožės spalvos. Mėlyna – taipogi šio sezono favoritė. Nebūsite atsilikusi nuo mados, jei dėvėsite įvairiais spalvingais kvadratukais margintą apatinį trikotažą. 

 

 

2016m. rudens modelių įvairovė nenusileidžia spalvinės gamos gausai. Šiemet populiarios pailgintos, nestandartinio kirpimo, taipogi krūtų nedengiančios - atviros liemenėlės. 

 

Kelnaičių modelių įvairovė šiemet dosni įvairių stilių gerbėjoms – būsite madinga ir su klasikinio modelio kelnaitėmis, ir su šortukais žemintu liemeniu, ir su kelnaitėmis-stringais. Kelnaičių madoje vyrauja originalios iškirptės, raukinukai ir daugybė įmantrių juostelių.

 

 

 

Sparčiai madoje įsivyraujantis moteriškumo kultas apatinio trikotažo pasaulyje vėl mums grąžina įvairiausių fasonų bodžius, triko, glaustinukes. Šie drabužėliai ypač populiarūs, jei pasiūti iš perregimų nėrinių. Taipogi būsite itin madinga, jei pasirinksite kurią nors šio sezono spalvą - fuksijų, burgundiško vyno ar chaki. Žinoma juoda/balta visuomet išlieka klasika, todėl su šių spalvų apatiniu trikotažu niekada neprašausite pro šalį.

 

Moterys, sekančios apatinio trikotažo mados tendencijas, turbūt jau pastebėjo, kad populiarėja kelių sluoksnių bei skirtingų audinio faktūrų apatiniai. Vienas kitą uždengiantys, jie sukuria lengvumo ir paslapties įspūdį. 

 

 

Dar viena ryški šį sezoną vyraujanti detalė – asimetrija ir įstrižo kirpimo apatinių puošyba. Dizaineriai pamėgo kiek paįvairinti apatinį trikotažą įstrižais įsiuvais, taip pagyvindami modelius ir įnešdami naujovių į mūsų garderobus. 

 

Dar vienas šio rudens akcentas – tamprios juostelės apatinio trikotažo puošyboje. Įvairiai sukryžiuotos, perpintos tarpusavyje ar pavienės, jos praturtina bet kurį drabužį – ar tai būtų liemenėlė, triko ar kelnaitės.

 

 

 

Ir, žinoma, nepamirškime audinio kokybės. Juk ji – vienas pagrindinių kriterijų, leidžiančių mums jaustis patogiai su mūsų "antrąja" oda – mėgstamais, ir, tikėtina, madingais apatiniais.

 

Gražių Jums rudenio spalvų, mielos Kimlingerie.lt lankytojos!

 

 

 

1 Komentarai

Rima:
2017.01.10, 14:42:58
Atsakyti

Labai gražūs ir seksualūs modeliai. Gundausi įsigyti. O <a href="http://www.jaunylis.lt/lt/vyrams/apatinis-trikotazas" alt="apatinis trikotazas vyrams">apatinis trikotazas vyrams</a> nekuriamas?

Palikti Komentarą