Pavasariniai vėjai apatinių stalčiuje

Patalpino Kim 2016.04.19 0 Komentarai

Nors už lango pavasariu net nekvepia ir vietoj šiltos saulės ir žaliuojančių medžių matome apniukusį dangų ir šlapią asfaltą, nereikia liūdėti. Verta prisiminti vieną svarbų dalyką – pavasaris gali būti ne tik metų laikas, pavasaris gali būti ir vidinė asmens būsena. Kyla klausimas, kaip galima susikurti savo vidinį pavasarį? Aišku, kiekvienas žmogus į tokį klausimą atsakytų skirtingai. Vienam pavasarį sukurtų skanus maistas, kitam - aktyvus naujas pomėgis ar atgaivintas primirštas hobis, trečiam – laikas, skirtas sau. Kaip vienas iš būdų, padedančių susikurti pavasarį, gali būti ir garderobo atnaujinimas. O garderobas nebūtinai turi būti naujas paltukas ar nauji džinsai. Galima leistis giliau ir pagalvoti apie apatinį trikotažą.

 

Sakoma, kad apatinis trikotažas žmogui yra tarsi antra oda. Nes juk iš tiesų, apatiniai yra tai, kas artimiausiai liečiasi su mūsų oda ir yra pakankamai intymus dalykas. Tikriausiai kiekviena moteris pastebėjo tendenciją, kad tinkamai pasirinktas apatinis trikotažas gali nulemti visą dienos toną. Įsivaizduokite dvi situacijas:

 

Netyčia ryte pramiegojai ir neturėjai laiko atidžiai susidėlioti aprangos komplekto, skubėdama ir kliūdama už daiktų čiupai pirmas pasitaikiusias medvilnines kelnaites, visiškai nederančią nėriniuotą liemenėlę, įsmukai į džinsus, pasipuošei šilkine palaidine ir išskuodei į darbą. Aišku, diena buvo sunki, viskas krito iš rankų, rodėsi, kad būtų penktadienis ir dar trylikta. Parėjai namo, pagulėjai šiltoje vonioje, įsliuogei į savo nuostabiuosius šilkinius naktinukus ir pasijautei tarsi naujai gimusi. Atsigulus į lovą pagalvojai, kad et, tai tik bloga diena, rytoj bus geriau.

 

Arba kita situacija. 

 

Tu žinai, kad rytoj Tavęs laukia sunki diena, svarbus susitikimas, kuriame turėsi  jaustis drąsiai ir užtikrintai – dažniausiai net nesąmoningai renkiesi stiprios spalvos ir energijos, bei pasitikėjimo savimi suteikiantį apatinį trikotažą. Jau iš vakaro susiruoši rytojaus aprangos komplektą, išsirenki geriausią ir seksualiausią savo apatinio trikotažo komplektą, nes juk rytoj Tu turi būti deivė, amazonė, kuriai visos kliūtis bus vieni niekai. Ir ką, kupina pasitikėjimo keliauji į darbą, įveiki visus dienos iššūkius ir laiminga pareini namo. Paguli šiltoje vonioje, įsliuogi į šilkinius naktinukus ir atsigulusi galvoji – šauni diena buvo, aš esu nuostabi moteris!

 

Jei galėtum rinktis, kurį scenarijų pritaikytum sau? Taip, nedvejok, išlaisvink savo moteriškumą eilinę dieną ir net pati nustebsi, kiek paslėptų galių tinkamas ir seksualus apatinis trikotažas gali tavyje išlaisvinti. O svarbiausia – šį sėkmės ir pasitikėjimo savimi šaltinį žinosi tik Tu pati. Ir tegu visi stebisi, pavydėdami ir ieškodami Tavo sėkmės priežasties. Taigi mesk į šoną senovines kelnaites ir prie nieko nederančią seną liemenėlę, pamiršk įsitikinimą, kad puoštis reikia tik per progas, o gerus dalykus reikia laikyti giliai stalčiuje, kol pagaliau bus ta nuostabi akimirka, kuri bus verta būtent to vienintelio apatinių komplekto. Šiandien yra ta akimirka, šiandien laikas išlaisvinti savo vidinę deivę ir šiandien yra laikas savo žavesiu užkariauti pasaulį.

 

Jei vis tik atsidarei savo stalčių ir neradai to kažko, kas pažadintų Tavyje miegančią deivę, štai keletas pavyzdžių, kas Tau gali padėti. Seksualūs, bet ne vulgarūs, puošnūs, bet tuo pačiu ir patogūs, kokybiškos medžiagos ir priglundantys prie kūno tarsi antra oda – Kim Lingerie apatiniai drabužiai - būtent Tau.

 

 

Pasirūpinus savo kasdienybe ir sėkminga išvaizda bei savijauta darbo metu, reikia nepamiršti tos pačios srities ir asmeniniame gyvenime. Tikriausiai dažna iš mūsų pripažintų, kad seksualūs apatiniai ir seksualūs miego drabužiai aktualūs būna tam tikrai momentais. Dažniausiai tokiais drabužėliais mes puošiamės, kai norime suvilioti vyrą, kuris mums yra kritęs į akį. Nes jei miegu viena, kam man tie įmantrūs rūbeliai, pasakytų dažna moteris. Santykių pradžioje, kol dar išgyvename tą rožinį, saldų periodą intymus gyvenimas būna itin aktyvus, tad seksualūs drabužėliai būna labai svarbūs. Tuo metu ne tik norisi atrodyti nepakartojamai prieš savo mylimąjį, bet nebijoma rizikuoti ir išbandyti įvairių naujovių – vaidmenų žaidimai, įvairūs teminiai kostiumai (seselė, pareigūnė, tamsta mokytoja ir pan.), papildoma įranga meilės žaidimuose. Bet laikui bėgant tie visi atributai kartu su seksualiniu gyvenimu nustumiami į antrą planą. Santykiuose įsivyrauja rutina, laiką intymiems meilės žaidimams pakeičia laikas elementariam poilsiui ar laikas vaikams. Per ilgus metu dingsta noras stebinti savo mylimus žmones, prigęsta aistra ir seksualius naktinukus pakeičia flaneliniai naktiniai marškiniai. Argi neliūdna prognozė? O jei imti ir pasipriešinti šiai niūriai prognozei?

 

Pavasaris būtent tas metas, kai tiesiog savaime norisi keistis, busti iš žiemos miego ir pradėti aktyvų gyvenimą. Tad kodėl nesuaktyvinus ir savo gyvenimo miegamajame? Visą žiemą buvote įsisukusi į jaukią pižamą su burbuliukais ir meškiukais, bei gyvenote įsisukusi į šiltą ir minkštą chalatą, nes juk šitaip ir šilčiau ir patogiau. Tamsius vakarus tingiai leidome prie televizoriaus apsikabinę indą su popkornais, ir kur jau čia mintys apie išdykusius žaidimus miegamajame. Šalta, vėlu, geriau einam miegoti. Bet štai, mielosios, jau laikas busti iš žiemos miego! Laikas slėpti pižamą į giliausią spintos kampą, laikas išsitraukti šilkinius naktinukus, seksualius apatinius ir kviesti vyrą į romantišką vakarą. Jei po žiemos neberandate sau tinkančių naktinukų, arba visi turimi jau nusibodo, štai keletas pavyzdžių iš Kim Lingerie, kurie padės pažadinti miegančius seksualumo dievus Jūsų miegamajame.

 

 

Na, o jei esate pakankamai drąsi arba norite kažko naujo – išbandykite vaidmenų žaidimus. Visada tyliai svajojote, kad norite būti daktare ir gydyti žmones, tačiau dirbate buhaltere ir nuolat sukatės skaičių pasaulyje. Mintyse galvojate, kad norėtumėte būti pareigūne ir nubausti savo vyrą, už neatliktus darbus, bet bijote kažką sakyti, kad išvengtumėt konflikto? Nereikia nusiminti, šias problemą galima lengvai išspręsti. Į pagalbą galite pasitelkti seksualius kostiumus, kurie skirti įgyvendinti slapčiausioms Jūsų fantazijoms. Kim Lingerie pasiūloje galite rasti įvairių kostiumų, kurių pagalba galėsite tapti pareigūne ir bausti savo vyrą, galėsite įsijausti į seksualios vilioklės vaidmenį ir suvilioti savo vyrą. Pačios drąsiausios gali rinktis viso kūno kojines, kurios tikrai nepaliks nei vieno vyro abejingo. Maloniai prie kūno priglundanti medžiaga išryškina visus kūno vingius ir žadina karščiausias aistras. Nauda abipusė – ir vyras nustebintas bei pamalonintas, ir Jūsų fantazijos išpildytos. O dar gi ir labai tikėtina, kad kartą pabandę, norėsite dar ir dar.

 

 

Todėl, mielosios, nedvejokite, pavasaris toks laikas, kai galite išsilaisvinti po žiemos miego ir įnešti spalvingų pokyčių į savo gyvenimą. Ir geriausia pokyčius pradėti nuo mažų dalykų – atnaujinkite savo apatinių stalčių! Išmeskite senus, apsitrynusius, negražius apatinius, pakeiskite sunešiotas liemenėlės, atnaujinkite apatinių komplektus, pižamas pakeiskite naktinukais. Atnaujinus apatinių stalčių, savaime kils noras atnaujinti ir seksualinį gyvenimą, kuris suteiks šviesių spalvų gyvenimui ir kasdienybei. Nes mylima moteris – laiminga moteris. Mylėkite save ir būsite mylimos kitų!

                      

Palikti Komentarą