Intriguojanti, nepriklausoma ir tuo pavojinga

Patalpino Kim 2016.05.20 0 Komentarai

,, ...Tikra moteris privalo būti bjauri ir kaprizinga...“  (Christian Dior, dizaineris )

 

Drąsioms, mėgstančioms mažytes provokacijas intymiame gyvenime moterims kimlingerie.lt siūlo įsinerti į Katės kostiumą. Katės kostiumas – puikus būdas moteriai pabrėžti savo paslapties ištakas, seksualią ir nemėgstančią apribojimų charizmą. Moteris – Katė yra situacijos šeimininkė. Neapsirikime – katės amplua anaiptol nėra lėkštas pasirinkimas. Šis kostiumas tiks tik gerai žinančioms savo erotiškumo stipriąsias puses, mokančioms žaisti, vilioti, provokuoti, kviesti ir kartais atstumti. Ne veltui toks kostiumas vadinamas ,,Katė“. Judesių laisvumas, gracija ( nepriklausomai nuo moters kūno sudėjimo ), žavesys, iššūkis žvilgsniu – visa tai taip būdinga katėms. O moteris gali nuspręsti, kokia Katė ji yra- ar laukinė Pantera, ar meili, išpuoselėta naminė Katytė. Ir viena, ir kita turi aštrius nagučius bei mokės aistroje pasiimti tai, ko nori ir tai, kas joms teisėtai priklauso... kimlingerie.lt Jums siūlo keletą Katės kostiumų...

 

Katės kostiumas Ada  - lanksti, žavinga, švelni, spontaniška Katytė...

 

 

Tokia švelniai gundanti meili Katė išlydys net kiečiausią širdį ir privers partnerį patiesti jai po kojomis visą pasaulį. Šio kimlingerie.lt kostiumo stiprioji pusė yra glotnumo įspūdis, štai kodėl Ada taip tinka itin moteriškoms, lankstaus būdo, mokančioms vilioti bei puikiai išmanančioms silpnąsias vyrų vietas moterims. kimlingerie.lt Katės kostiumas Ada neturi savyje agresyvaus seksualumo užtaiso, ir tuo be kovos nuginkluoja vyrus, mėgstančius švelnumą be dramų. 

 

Katės kostiumas  Alma – rafinuota, elegantiška, brangi Katė, be gailesčio suleidžianti nagučius į pasirinktą širdį... 

 

 

Šis kimlingerie.lt kostiumas yra pritrenkiančios modelio konstrukcijos, dekoruotas itin erotišku, skoningu ažūru. Tai elegantiškos, prabangios, dievinančios išpuoselėtą stilių, komfortą, Katės kostiumas. Jame nėra nė užuominos į prasčiokiškumą, vulgarumą, nepaisant gana atvirų kostiumo detalių. Tai Damos, įpratusios savo kelyje nuskinti visus sėkmės laurus kostiumas. kimlingerie.lt Katė Alma žino savo vertę ir tai deklaruoja rūbo pagalba. Tokios moters seksualumas – kaip brangūs, sodrūs kvepalai, kurių aromatas įsirėžia į atmintį daugeliui metų...

 

Katės kostiumas  Diona  – tai egzaltuotas kostiumo grožis, skleidžiantis atvirą geidulingumą...

 

 

Nuo kiekvienos moters, dėvinčios tokį kostiumą, sklinda jos libido karštis, išduodantis aistringą temperamentą. kimlingerie.lt kostiumas – tarytum pažadas, kad su tokia Kate praleistos valandos bus svaiginančios, siautulingos, alsuojančios laukine aistra bei temdančios protą. Jos vėl ir vėl kvies grįžti į tokio kimlingerie.lt kostiumo savininkės glėbį, ir tai yra nenuostabu – stiprus libido yra galinga, hipnotizuoti jėga. kimlingerie.lt Katės kostiumas  Diona leidžia moteriai apatinio trikotažo  pagalba vizualiai išreikšti savąjį potencialą.

 

Katės kostiumas Karla – nepaklusni, išdykusi, provokuojanti juoda Katė...

 

 

Drugelių raštai šio kostiumo ažūre sudaro aikštingos, lengvabūdės, kaprizingos Katytės įspūdį. Tokio kostiumo savininkei reikia daug dėmesio, puoselėjimo, lepinimo. Ji pati nebūtinai atsilygins tuo pačiu, nes Katės kostiumo Karla amplua – nuolatinė nerūpestinga provokacija, lengvabūdis flirtas, žaismingumas. Ši Katė, kaip ir dera tikrai katei, priklauso tik sau pačiai ir už gražų elgesį su ja maloniai leidžiasi paglostoma. Ji niekada niekam neįsipareigoja. Žaidimai, seksualumas, grožis – toks yra kimlingerie.lt Katės kostiumas Karla.

 

Katės kostiumas Carmel – atvira provokacija...

 

 

Katė, nepripažįstanti sekse jokių tabu, atvira naujiems žaidimams bei pojūčiams. Kostiumas aiškiai provokuoją partnerį iššūkiams intymiame gyvenime, kviečia peržengti įprastas ribas, įgyti naujos seksualinės patirties. Toks Katės kostiumas sako, jog moteriai seksas gyvenime yra labai svarbus ir ji nemėgsta suvaržymų, rutinos. Katė  Carmel – itin provokuojantis kimlingerie.lt kostiumas, tinkantis tik drąsioms, visiškai savimi pasitikinčioms moterims.

Palikti Komentarą