Pristatymas

Pirkdami Kim Lingerie seksualaus apatinio trikotažo parduotuvėje galtie būti tikri, jog Jūsų pirkiniai bus visiškai konfidencialūs. Visos siuntos siunčiamos nepermatomose kartoninėse dėžutėse be jokių etikečių.  Jei prekė maža, ji gali būti pristatyta nepermatomame voke su oro burbuliukų pamušalu. Prekes pristatome per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo gavimo.Prekių pristatymo būdai:


Užsakymams iki 20 EUR


Užsakymams virš 20 EUR
Prekių pristatymo kaina 2 EUR
Nemokamai
Prekių pristatymo kaina 2 EUR
Nemokamai
Prekių pristatymo kaina 2 EUR
Nemokamai
Parduotuvė Kaune, prekybos miestelyje URMAS
Geltonoji galerija, 4 salė, 16 vieta
Prekių pristatymo kaina 2 EUR
Yra galimybė prekes atsiimti nemokamai*
Nemokamai

Užsakymus siunčiame ir į užsienį: Europos šalis, JAV, Kanadą bei Australiją. Siuntas siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, jos pristatomos per 5-14 d.d. Žemiau esančioje lentelėje kainos nurodytos už siuntą (ne už prekės vienetą), tad apsimoka pirkti daugiau! Dėl pristatymo į kitas šalis susisiekite su mumis el. paštu klientams@kimlingerie.lt


Prekių pristatymo būdai:


Užsakymai į ES šalis


Užsakymai ne į ES šalis
Prekių pristatymo kaina 5 EUR
Prekių pristatymo kaina 6 EUR


* Kim Lingerie prekių asortimentas fizinėje ir elektroninėje parduotuvėse skiriasi, tad jei pasirenkate užsakymą atsiimti parduotuvėje, dalis ar visas Jūsų užsakymas gali būti siunčiami iš sandėlio - perkant prekių iki 20€ ši paslauga yra mokama (2€). Jei perkate prekių už mažiau nei 20€ ir norite užsakymą atsiimti mūsų parduotuvėje Kaune, bet nenorite mokėti už prekių pristatymą - susisiekite su mumis el. paštu klientams@kimlingerie.lt ir nurodykite, kokią prekę (nurodykite ir jos dydį) ketinate įsigyti. Jei šią prekę turėsime parduotuvėje ir jos nereikės pristatyti iš sandėlio - prekių atsiėmimas Jums nieko nekainuos. Tiesiog bendraukime!