Prekių grąžinimas ir keitimas

Auksinė taisyklė - jei nesate tikra dėl dydžio, visuomet kreipkitės el. paštu klientams@kimlingerie.lt Mes padėsime Jums išsirinkti reikiamą dydį ir išvengti grąžinimo ar keitimo procedūros!


Mielos pirkėjos, kartais taip nutinka, jog internetu įsigyta prekė Jums netinka. Tokiu atveju Kim Lingerie Jums siūlo gautą prekę pakeisti į kito dydžio, modelio prekę arba tiesiog ją grąžinti ir atgauti pinigus. Prekes pakeisti ar grąžinti galite per 14 darbo dienų nuo prekės pristatymo datos. Prekių keitimo ar grąžinimo procedūra kimlingerie.lt yra nesudėtinga, tačiau prieš grąžindama prekę, įsitikinkite, jog grąžintina prekė atitinka šias sąlygas:

  • Keičiama ar grąžinama prekė neturi būti praradusi savo prekinės išvaizdos;
  • Keičiama ar grąžinama prekė turi būti su visomis originaliomis etiketėmis;
  • Keičiama ar grąžinama prekė turi būti nesutepta ar kitaip sugadinta;
  • Keičiama ar grąžinama prekė turi būti atsiųsta originalioje gamintojo pakuotėje;
  • Turite pirkimo faktą įrodantį dokumentą (PVM sąskaitą-faktūrą).
Jei Jūsų prekė atitinka aukščiau išvardintas sąlygas, Jums tereikia užpildyti prekių grąžinimo formą ir visi tolimesni grąžinimo procedūros nurodymai Jums bus atsiųsti el. paštu.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Įsitikinus, jog Jūsų norima grąžinti prekė atitinka grąžinimo sąlygas (žr. aukščiau), užpildykite prekių grąžinimo formą. Gavusi Kim Lingerie administracijos leidimą grąžinti prekę, išsiųskite ją Jūsų pageidaujamu būdu į Kim Lingerie sandėlį. Kim Lingerie, gavusi prekę ir įsitikinusi jos atitikimą grąžinimo taisyklėms, per 5 d.d. grąžins Jūsų sumokėtus pinigus. Grąžinant prekes, pristatymo išlaidos nepadengiamos, išskyrus tuos atvejus, jei gavote ne tą prekę, kurią užsakėte arba prekė yra su defektu.


PREKIŲ KEITIMAS

Kim Lingerie įsipareigoja keičiamą prekę pakeisti į bet kurią kitą prekę (-es), kurios (-ių) vertė neviršija keičiamos prekės vertės (sumų skirtumas nekompensuojamas).

Įsitikinus, jog Jūsų norima keisti prekė atitinka grąžinimo sąlygas (žr. aukščiau), užpildykite prekių grąžinimo formą. Gavusi Kim Lingerie administracijos leidimą grąžinti prekę, išsiųskite ją Jūsų pageidaujamu būdu į Kim Lingerie sandėlį. Keičiant prekes, pristatymo išlaidos nepadengiamos, išskyrus tuos atvejus, jei gavote ne tą prekę, kurią užsakėte arba prekė yra su defektu.


Pėdkelnės, viso kūno kojinės ir kiti tinkliniai gaminiai matuojantis praranda savo prekinę išvaizdą, todėl jie gali būti keičiami ar grąžinami tik tuo atveju, jei nebuvo matuoti.